XIX Niedziela zwykła - dnia 11 sierpnia 2013 r.

1. W najbliższy czwartek 15 sierpnia doroczna uroczystość Wniebowzięcia N.M.P. W naszym kościele msze święte jak w każdą niedzielę, oprócz mszy o godzinie 18.30, która jest tylko w niedzielę, Na zakończenie każdej mszy świętej błogosławieństwo ziół i kwiatów.
  2. Trwa piesza pielgrzymka z Płocka na Jasną Górę. Idą też pielgrzymi z naszej Parafii. Prawie 30 osób tworzy w naszej Parafii grupę pielgrzymów duchowych. Pielgrzymów duchowych zapraszam: poniedziałek, wtorek, środa na msze święte na godzinę 18.00.
  3. Ochotnicza Straż Pożarna w Cekanowie obchodzi w tym roku 90-tą rocznicę powstania. Główna uroczystość rozpocznie się w Cekanowie mszą świętą o godzinie 15.00 w sobotę 24 sierpnia. Członkowie Straży Pożarnej zapraszają wszystkich na swoje święto.
  4. Nasze parafialne dziękczynienie za tegoroczne plony, czyli dożynki parafialne będą w niedzielę 1 września o godzinie 12.00. Zapraszam mieszkańców poszczególnych wiosek z wieńcami dożynkowymi oraz Orkiestrę Strażacką.
  5. Pielgrzymów jadących na: Litwę, Łotwę i Estonię zapraszam na mszę świętą na rozpoczęcie pielgrzymki w najbliższy piątek na godzinę 5.00.
  6. Serdeczne Bóg zapłać za kwiaty ofiarowane do naszego kościoła przez wczoraj Zaślubionych.
  7. Na sumie modlitwa za synod.
  8. Wszystkim Parafianom i Gościom, którzy dziś czy też w tygodniu który rozpoczynamy, obchodzą czy też będą obchodzić imieniny, urodziny czy też inne uroczystości, składamy jak najserdeczniejsze życzenia.