XVIII Niedziela zwykła - dnia 04 sierpnia 2013 r.

1. Dzisiejsza niedziela jest pierwszą miesiąca sierpnia. Po sumie adoracja i procesja eucharystyczna.
  2. Osoby, które zapisały się na pieszą pielgrzymkę z Płocka do Częstochowy w zakrystii kościoła mogą odebrać: modlitewniki, koszulki i identyfikatory.
  3. Osoby, które zapisały się na pielgrzymkę duchową zapraszam przez czas trwania pielgrzymki na msze święte w dni powszednie o godzinie 18.00.
  4. We wtorek 6 sierpnia Uroczystość Przemienienia Pańskiego. Msze święte o godzinie: 7.00, 9.00 i po południu z racji dnia pracy – o godzinie 18.00.
  5. Serdeczne Bóg zapłać wczoraj Zaślubionym za przybranie ołtarzy kwiatami.
  6. Na sumie modlitwa za synod.
  7. Wszystkim Parafianom i Gościom, którzy dziś czy też w tygodniu który rozpoczynamy, obchodzą czy też będą obchodzić imieniny, urodziny czy też inne uroczystości, składamy jak najserdeczniejsze życzenia.