IV NIEDZIELA WIELKANOCNA – 21 kwietnia 2013 r.

1. Dzisiejszą niedzielą Dobrego Pasterza rozpoczynamy tydzień modlitw o powołania kapłańskie i zakonne. Starajmy się, aby i nasza modlitwa płynęła do Boga w intencji powołań kapłańskich i zakonnych.
  2. Dziś nie ma spotkania dla młodzieży III klas gimnazjum. Będzie zaś praktyczne spotkanie
    w najbliższy piątek o godzinie 19.00.
  3. Młodzież maturalną wraz z rodzicami i rodzeństwem zapraszam na wspólną modlitwę
    w intencji egzaminów maturalnych w czasie mszy świętej, która zostanie odprawiona
    w sobotę 4 maja o godzinie 19.00.
  4. Zbliża się miesiąc maj. Zwracam się z prośbą o uporządkowanie i przybranie figur i krzyży przydrożnych.
  5. Serdeczne Bóg zapłać wczoraj zaślubionym za kwiaty ofiarowane do prezbiterium naszego kościoła.
  6. Na sumie modlitwa za synod.
  7. Wszystkim, którzy dziś czy też w tygodniu który rozpoczynamy, obchodzą czy też będą obchodzić imieniny, urodziny czy też inne uroczystości, składamy jak najserdeczniejsze życzenia.