III NIEDZIELA WIELKANOCNA – 14 kwietnia 2013 r.

1. Dzisiejszą niedzielą rozpoczynamy obchodzony po raz piąty Ogólnopolski Tydzień Biblijny. Niech to będzie okazja, by sięgnąć do lektury Pisma Świętego.
  2. Dziś po mszy świętej o godzinie 10.30 spotkanie dla uczniów klas IV i ich rodziców przed uroczystym odnowieniem przyrzeczeń chrztu świętego.
  3. Dziś o godzinie 19.30 na plebanii spotkanie Parafialnej Grupy Synodalnej.
  4. Od środy 17 kwietnia od godziny 12.00 do czwartku 18 kwietnia do godziny 12.00 w naszej Parafii będzie Jerycho Różańcowe. Wystawienie Najświętszego Sakramentu w środę od godziny 12.00 do 21.00, z przerwą na wieczorowe msze święte oraz w czwartek od godziny 7.30 do godziny 12.00. Natomiast w godzinach nocnych modlitwy w domach według ustalonego grafiku. Oprócz Legionu Maryi i Kół Różańcowych zachęcam innych do włączenia się w modlitwę. Jerycho Różańcowe to nieustanna modlitwa przez siedem dni  i nocy,
    w siedmiu Parafiach, po jednej dobie w każdej Parafii, w intencji Polski, Europy i Świata.
  5. W sobotę o godzinie 11.00 spotkanie praktyczne dla uczniów III klas gimnazjum przed bierzmowaniem.
  6. Informacja dla młodzieży: w gablotach przed kościołem są plakaty informujące o spotkaniu młodych w Lednicy. Z Płocka jest organizowany wyjazd autokarowy. Osoby zainteresowane odsyłam do plakatów informacyjnych, gdzie podane są dane do kontaktu.  Link do ogólnopolskiej strony Spotkań Młodych w Lednicy www.lednica2000.pl
  7. Pragnę poinformować o bieżących wydatkach: za energię elektryczną zużytą w kościele przyszedł rachunek z okresu dwumiesięcznego w wysokości 2.567,76 zł.
  8. Bardzo serdecznie dziękuję wczoraj zaślubionym za piękne kompozycje kwiatowe ofiarowane do prezbiterium naszego kościoła.
  9. Serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone w kopertach na tacę czy też bezpośrednio do mnie, na prowadzone w tym roku prace w Parafii.
  10. Na sumie modlitwa za synod.
  11. Wszystkim, którzy dziś czy też w tygodniu który rozpoczynamy, obchodzą czy też będą obchodzić imieniny, urodziny czy też inne uroczystości, składamy jak najserdeczniejsze życzenia.