V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 17 marca 2013 r.

1. Dzisiejszą niedzielą kończymy Misje Święte. Bogu niech będą dzięki za to, co dokonało się w naszej Rodzinie Parafialnej przez czas Misji Świętych. Słowa podziękowania kieruję wobec Ojca Misjonarza, który głosił Słowo Boże z wielkim szacunkiem wobec słuchaczy, dając jednocześnie piękne świadectwo swojej wiary. Serdeczne Bóg zapłać wszystkim Księżom Spowiednikom, a także Parafianom za tak liczny udział w Misjach.
  2. Dziś Gorzkie Żale o godzinie 16.30.
  3. Nabożeństwa Drogi Krzyżowej w każdy piątek Wielkiego Postu:
  1. Dla dzieci o godzinie 16.30;
  2. Dla dorosłych o godzinie 17.15;
  3. Dla młodzieży o godzinie 19.30.
  1. Dziś po mszy świętej, która będzie o godzinie 17.00, Ksiądz Mariusz spotka się z młodzieżą III klas gimnazjum, która przygotowuje się do przyjęcia sakramentu bierzmowania.
  2. Przyszła niedziela jest Niedzielą Palmową, która rozpoczyna Wielki Tydzień. Poświecenie palm na każdej mszy świętej, zaś procesja z palmami będzie na mszy świętej o godzinie 10.30 i 12.00. Ofiary składane na tacę będą darem Parafian na kwiaty do Grobu Pańskiego i urządzenie tegoż Grobu.
  3. Osoby należące do asysty procesyjnej proszę o przygotowanie paramentów liturgicznych.
  4. Słowo Księdza Biskupa:
  1. O wyborze Papieża Franciszka;
  2. Zaproszenie młodzieży na Niedzielę Palmową do Płocka.
  1. Na sumie modlitwa na Synod.
  2. Wszystkim, którzy dziś czy też w tygodniu który rozpoczynamy, obchodzą czy też będą obchodzić imieniny, urodziny czy też inne uroczystości, składamy jak najserdeczniejsze życzenia.