IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 10 marca 2013 r.

1. O programie Misji Świętych mówi sam Misjonarz.
  2. Dziś po mszy świętej dziecięcej z racji Misji Świętych,  nie będzie spotkania dla uczniów klas IV i ich rodziców.
  3. Dziś Gorzkie Żale o godzinie 16.30.
  4. W tygodniu, który rozpoczynamy z racji Misji Świętych, msza święta o godzinie 7.00 będzie tylko we wtorek i w czwartek.
  5. W czasie Misji Świętych kancelaria parafialna będzie czynna każdego dnia w godzinach: 7.30 – 8.00 i 15.30 – 16.00.
  6. Serdeczne Bóg zapłać za zakup przez jedną z rodzin, ośmiu krzeseł do prezbiterium.
  7. Serdeczne Bóg zapłać za wykonane nieodpłatnie przez jedną z rodzin Parafii, metalowych drzwi zabezpieczających wejście na chór.
  8. Zakupione zostały trzy krzyże z figurami Chrystusa. Będą one służyły do adoracji
    w czasie Misji Świętych i w Wielki Piątek. Po zakończeniu Misji Świętych zostaną umieszczone w wejściach do kościoła, przy kropielnicach.
  9. Zostały zakupione nowe wycieraczki do wszystkich wejść kościoła.
  10. Taca w czasie Misji będzie zbierana tylko we wtorek i w środę a w sobotę i niedzielę – przez Misjonarza.
  11.  W piątek był Dzień Kobiet. Wszystkim Niewiastom składamy jak najserdeczniejsze życzenia, aby Maryja, która jest wzorem dla każdej kobiety, wypraszała potrzebne łaski jak najpiękniejszego realizowania życiowego powołania.
  12. Na sumie modlitwa na Synod.
  13. Wszystkim, którzy dziś czy też w tygodniu który rozpoczynamy, obchodzą czy też będą obchodzić imieniny, urodziny czy też inne uroczystości, składamy jak najserdeczniejsze życzenia.