I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 17 lutego 2013 r.

1. Dziś gościmy na wszystkich mszach świętych Księdza Władysława Zarycznego z Gródka na Ukrainie. Będzie głosił kazania w których zwróci uwagę na świadectwo wiary Polaków na Ukrainie. Ofiary składane na tacę są darem naszej Parafii na prace, które Ksiądz Władysław prowadzi w swojej Parafii.
  2. Dziś Gorzkie Żale z wystawieniem Najświętszego Sakramentu i kazaniem pasyjnym
    o 16.30. Tak będzie w każdą niedzielę Wielkiego Postu.
  3. Nabożeństwa Drogi Krzyżowej w każdy piątek Wielkiego Postu:
  1. dla dzieci o godzinie 16.30,
  2. dla dorosłych o godzinie 17.15,
  3. dla młodzieży o godzinie 19.00.
  1. Dziś po mszy świętej o godzinie 17.00 kolejne spotkanie dla młodzieży III klas gimnazjum przed bierzmowaniem.
  2. W tym tygodniu – 22 lutego przypada kolejna rocznica objawień Jezusa Miłosiernego Siostrze Faustynie Kowalskiej w Płocku. Szczegóły znajdują się na plakacie umieszczonym w gablocie przed kościołem oraz tutaj.
  3. Na plakacie umieszczonym w gablocie przed kościołem znajdują się informacje o rekolekcjach internetowo – radiowych według reguły świętego Ignacego Loyoli.
  4. Pozostały jeszcze 4 wolne miejsca na pielgrzymkę w dniach 16 – 23 sierpnia 2013 roku Bałtyckim Szlakiem: Litwa, Łotwa, Estonia. Plan znajduje się w gablotach przed kościołem oraz na parafialnej stronie internetowej. Zapisy do 15 marca w kancelarii parafialnej wraz z wpłatą zaliczki w wysokości 300 zł.
  5. Dzisiejszą niedzielą rozpoczynamy siódmy tydzień nowenny do Ducha Świętego przed Misjami Parafialnymi, które rozpoczną się dnia 10 marca br. Modlimy się w sposób szczególny w tym tygodniu za grzeszników zatwardziałych. Nowenna w niedziele na każdej mszy świętej i w dni powszednie na zakończenie mszy świętej o godzinie 18.00.
  6. Na sumie modlitwa na Synod.
  7. Wszystkim, którzy dziś czy też w tygodniu który rozpoczynamy, obchodzą czy też będą obchodzić imieniny, urodziny czy też inne uroczystości, składamy jak najserdeczniejsze życzenia.