„Przez Krzyż do Zmartwychwstania”

Kochani Parafianie

oraz wszyscy Goście i Sympatycy naszej Parafii i naszego kościoła,

Dane nam jest kolejny raz przeżywać uroczystość Zmartwychwstania Chrystusa, która jest największym świętem w ciągu całego roku liturgicznego. Ta uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego rozpoczynająca się Wieczerzą Pańską w Wielki Czwartek, a kończąca Porankiem Wielkanocnym świadczy jak Bóg nas ukochał, jak Bogu na nas zależy.

Życzę, aby te wyjątkowe święta stały się umocnieniem naszej wiary - najważniejszej mocy w godnym przeżywaniu dalszego życia w drodze do świętości. Zapewniam o duchowej łączności z wszystkimi w czasie śniadania wielkanocnego, które przeżywamy w gronie najbliższych, składając sobie życzenia.

W intencji Parafian, Gości i Sympatyków Parafii i kościoła zostanie odprawiona msza święta rezurekcyjna.

Jeszcze raz błogosławionych świąt Zmartwychwstania Pańskiego

Ksiądz Ryszard Paradowski