XXIII Niedziela zwykła – 13 listopada 2022 r.

1. Dziś, po mszy świętej o godzinie 10.30, spotkanie dla rodziców i dzieci przygotowujących się do odnowienia przyrzeczeń chrztu świętego.
  2. Dziś, na sumie o godzinie 12.00, program patriotyczny, zatytułowany „Droga Polaków do niepodległości – cieszmy się bracia nadzieją”, w wykonaniu lektorów i chóru Parafii w Rogozinie.
  3. Tradycją ubiegłych lat starajmy się uczestniczyć w miesiącu listopadzie w mszach świętych niedzielnych, ofiarując za bliskich zmarłych.
  4. Pan Organista roznosi po rodzinach naszej Wspólnoty Parafialnej poświęcone opłatki. Ofiary składane przy tej okazji są do dyspozycji Pana Organisty.

Plan na najbliższy tydzień:

1. poniedziałek 14 listopada od godziny 9.00 Piotrowo, Mirosław, Stare Gulczewo, Stare Gulczewo Działki w stronę Rogozina i razem z dawnym Ogrodem Sadowniczym;
  2. wtorek 15 listopada od godziny 9.00 ulica Pocztowa, Powiśle, Podwale, Roztocze, Rybna, Odległa i Urbanowo;
  3. środa 16 listopada od godziny 16.00 ulica Pocztowa 13, 11, 9, ulica Harcerska 117, 119, 121, 123, 125;
  4. czwartek 17 listopada od godziny 16.00 ulica Borowicka 2, 4, 1, 3, 3a, 5, 7, 7a, 7b;
  5. piątek 18 listopada od godziny 9.00 ulica Raczkowizna, Borowiczki Pieńki ulica Słowiańska oraz całe Bielino, od godziny 16.00 ul. Zakątek, Liściasta, Iglasta;
  6. sobota 19 listopada od godziny 10.00 ulica Międzylas, Borowiczki Pieńki od Liszyna do Cukrowni.
  1. W sobotę o godzinie 10.00 kolejne spotkanie dla ministrantów.
  2. Ci, którzy z różnych racji nie mogli zamówić mszy św. i wypominków rocznych, mogą to uczynić w zakrystii kościoła po każdej mszy św. oraz w kancelarii parafialnej w godzinach jej urzędowania.
  3. W tym roku pragnę wraz z Parafialnym Zespołem Charytatywnym przygotować paczki bożonarodzeniowe dla osób z niepełnosprawnością, z terenu naszej Parafii. Słowa serdecznego podziękowania kieruję do tych wszystkich, którzy na ten cel złożą ofiary do puszki na końcu ławek, z napisem „na cele charytatywne” lub złożą ofiary na konto parafialne z dopiskiem „na cele charytatywne Parafii”.
  4. Bóg zapłać za złożone dodatkowe ofiary w kopertach na tacę, na konto parafialne i bezpośrednio do mnie, z przeznaczeniem na prace w parafii.
  5. Czasopisma religijne możemy nabywać w zakrystii kościoła.
  6. Już zwyczajowo, my duszpasterze, wszystkim Parafianom oraz uczestniczącym w tej Mszy świętej Gościom, którzy dziś czy też w tygodniu który rozpoczęliśmy obchodzą czy też będą obchodzić imieniny, urodziny czy też inne uroczystości, składamy najserdeczniejsze życzenia.