XXI Niedziela zwykła – 21 sierpnia 2022 r.

1. Dziś, zgodnie z naszym planem uroczystości parafialnych na 2022 r., na mszy świętej o godzinie 12.00 nasze parafialne dziękczynienie za tegoroczne plony, w której wezmą udział mieszkańcy wiosek z wieńcami dożynkowymi oraz Poczty Sztandarowe Ochotniczych Straży Pożarnych. Zapraszam do uczestnictwa parafian i gości w tej wyjątkowej mszy świętej, aby wspólnie dziękować Bogu za wszystko co mamy dzięki Bożemu błogosławieństwu i ciężkiej pracy ludzi wsi.
  2. W najbliższy piątek, 26 sierpnia, uroczystość Matki Bożej Częstochowskiej. Msze święte o godzinie 7.00, 9.00 i 18.00.
  3. W niedzielę za tydzień tj. 28 sierpnia – zgodnie z naszym planem uroczystości parafialnych – będziemy świętować zbiorowy jubileusz Małżonków obchodzących 50 rocznicę ślubu. Zapraszam Jubilatów na uroczystą mszę świętą o godzinie 12.00.
  4. Kwiaty, które mamy w kościele zostały zakupione z pieniędzy, które pozostały z niedzieli palmowej. Księdzu Andrzejowi dziękuję za wykonane kompozycje kwiatowe.
  5. Bóg zapłać za złożone dodatkowe ofiary w kopertach na tacę i bezpośrednio do mnie, z przeznaczeniem na prace w parafii.
  6. Czasopisma religijne możemy nabywać w zakrystii kościoła.
  7. Już zwyczajowo, my duszpasterze, wszystkim Parafianom oraz uczestniczącym w tej Mszy świętej Gościom, którzy dziś czy też w tygodniu który rozpoczęliśmy obchodzą czy też będą obchodzić imieniny, urodziny czy też inne uroczystości, składamy najserdeczniejsze życzenia.