Niedziela 2 lipca 2022 r.

1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca lipca. Po sumie wystawienie Najświętszego Sakramentu, adoracja i procesja eucharystyczna wokół kościoła. Zapraszam asystę procesyjną wraz z dziewczynkami po pierwszej komunii świętej do sypania płatkami kwiatów. Jednocześnie proszę o przyniesienie płatków kwiatów i dziękuję tym, którzy to uczynią.
  2. Już tradycyjnie, od 1 lipca przez czas wakacji, w dni powszednie nie ma mszy świętej o godzinie 7.00.
  3. Począwszy od 1 lipca od poniedziałku do piątku włącznie adoracja w ciszy od godziny 17.30 do 18.00.
  4. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek miesiąca lipca. Adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona przez osoby należące do Parafialnej Grupy Przenajświętszej Krwi Chrystusowej od godziny 17.30 do 18.00.
  5. Bóg zapłać za kwiaty ofiarowane przez Zaślubionych w sobotę, które mamy w prezbiterium.
  6. Informuję, że ksiądz Marcin jest przez miesiąc lipiec na urlopie.
  7. Od 1 lipca pełni w naszej parafii posługę kapłańską ks. kan. dr Andrzej Zakrzewski. Wyrażam wdzięczność za służenie nam wszystkim swoją kapłańską pomocą.
  8. Czasopisma religijne możemy nabywać w zakrystii kościoła.
  9. Już zwyczajowo, my duszpasterze, wszystkim Parafianom oraz uczestniczącym w tej Mszy świętej Gościom, którzy dziś czy też w tygodniu który rozpoczęliśmy obchodzą czy też będą obchodzić imieniny, urodziny czy też inne uroczystości, składamy najserdeczniejsze życzenia.