VI NIEDZIELA WIELKANOCNA – 25 maja 2014 r.

1. Dzisiejsza niedziela jest wyjątkowa dla naszej wspólnoty parafialnej. Przybędą do nas już tradycyjnie pielgrzymi z płockiej Stanisławówki. Uroczysta msza święta o godzinie 12.00, której będzie przewodniczył i kazanie wygłosi dyrektor Wydziału Duszpasterskiego Ks. Jarosław Kamiński. Po mszy świętej program w wykonaniu parafialnego zespołu Bemolla. Następnie duchowa adopcja i nowenna do Świętej Joanny. Spotkanie zostanie zakończone wspólnym posiłkiem.
  2. W ramach Miesiąca Rodziny w naszym mieście Płocku w przyszła niedzielę Marsz dla Życia i Rodziny, który rozpocznie się uroczystą mszą świętą w katedrze płockiej o godzinie 10.00. Szczegóły znajdują się na plakatach umieszczonych w gablotach przed kościołem. Gorąco zachęcam do udziału całymi rodzinami.
  3. Dziś na zakończenie mszy świętej dziecięcej będzie program w wykonaniu dzieci z przedszkola w Płocku – Borowiczkach, z racji Dnia Matki.
  4. Dziś nabożeństwo majowe o godzinie 16.30. Nabożeństwa majowe w kościele od poniedziałku do piątku o godzinie 17.30. W soboty według następującego grafiku:
  • 31 maja godzina 17.30.

W każdą niedzielę i święta o godzinie 16.30.

1. Jutro 26 maja - Dzień Matki. Wszystkim tu obecnym Mamom dziękujemy za ich wszelki trud, przepełniony miłością, wkładany w wychowanie dzieci oraz w życie całych rodzin. Niech dalsze Wasze życie będzie przepełnione miłością i wdzięcznością Waszych dzieci i bliskich.
  2. Spotkania dla uczniów klas IV:
  • 5 czerwca (czwartek) godzina 19.00 dla uczniów szkoły w Płocku – Borowiczkach,
  • 6 czerwca (piątek) godzina 19.00 dla szkół spoza Parafii.
  1. Przyszła niedziela jest uroczystością Wniebowstąpienia Pańskiego i jednocześnie pierwszą niedziela miesiąca czerwca. Po sumie wystawienie Najświętszego Sakramentu i procesja eucharystyczna. Zapraszam asystę procesyjną wraz z dziewczynkami do sypania kwiatkami.
  2. Na sumie modlitwa za synod.
  3. Wszystkim Parafianom, Gościom i Sympatykom Parafii i Kościoła, którzy dziś czy też w tygodniu który rozpoczynamy, obchodzą czy też będą obchodzić imieniny, urodziny czy też inne uroczystości, składamy jak najserdeczniejsze życzenia.