VI Niedziela zwykła – dnia 16 lutego 2014 r.

1. Dziś, już zwyczajowo po zakończeniu wizyty duszpasterskiej, wszystkie msze święte są odprawiane w intencji całej Rodziny Parafialnej. Przedstawiam też na każdej mszy świętej podsumowanie kolędy.
  2. Od jutra wracamy do zwykłego rozkładu mszy świętych w dni powszednie oprócz porannych mszy świętych, które są o godzinie 7.00 będą msze popołudniowe o godzinie 18.00 i 18.30. Kancelaria parafialna od jutra również w zwykłych godzinach tj. poniedziałek – piątek 15.30 – 17.30, sobota 8.00 – 9.30.
  3. Dziś, po mszy świętej która jest o godzinie 17.00, spotkanie dla młodzieży trzecich klas gimnazjum przed bierzmowaniem.
  4. Za tydzień o godzinie 16.30 na plebanii spotkanie dla Przewodniczących Kół Różańcowych.
  5. Dnia 22 lutego (sobota) przypada 83 rocznica Objawień Jezusa Miłosiernego Siostrze Faustynie Kowalskiej. Zachęta do czcicieli Miłosierdzia Bożego o zapalenie Światła Miłosierdzia (świec) przy krzyżach i kapliczkach oraz w oknach naszych domów,  w godzinach 19.00 – 21.00, kończąc Apelem Jasnogórskim.
  6. W gablotach przed kościołem znajdują się informacje o pielgrzymce organizowanej przez Parafię p.w. Matki Bożej Fatimskiej w Płocku na kanonizację Jana Pawła II. Jest jeszcze 5 miejsc. Osoby zainteresowane mogą kontaktować się z Księdzem Jarosławem Jakubowskim pod numerem telefonu 518 693 369.
  7. Pragnę powitać Księdza Diakona Marcina Zębalę, studenta VI roku Seminarium, pochodzącego z Parafii Błogosławionych Biskupów Męczenników z Ciechanowa. Ksiądz Diakon będzie odbywał w naszej Parafii praktykę duszpasterską przed święceniami kapłaństwa. Życzę owocnej posługi w naszej Parafii.
  8. Rozpoczęły się ferie zimowe. Wszystkim: dzieciom, młodzieży, osobom pracującym w szkołach, rodzicom, dziadkom życzymy dobrego wypoczynku. Jednocześnie starajmy się tenże czas wykorzystać na wspólne spotkania rodzinne, które są bardzo ważne dla prawidłowego funkcjonowania każdej rodziny.
  9. Na sumie modlitwa za synod.
  10. Wszystkim, którzy dziś czy też w tygodniu który rozpoczynamy, obchodzą czy też będą obchodzić imieniny, urodziny czy też inne uroczystości, składamy jak najserdeczniejsze życzenia.