Niedziela Najświętszej Rodziny – 30 grudnia 2012 roku

1. Dzisiejsza niedziela Najświętszej Rodziny jest dniem modlitw dziękczynno – błagalnych rodzin naszej Parafii.
  2. Jutro zakończenie roku kalendarzowego. Uroczysta msza święta o godzinie 17.00.
  3. We wtorek 1 stycznia 2013 roku. Msze święte jak w każdą niedzielę, oprócz mszy świętej o godzinie 18.30.
  4. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca stycznia:
  1. W pierwszy czwartek adoracja prowadzona przez osoby należące do Parafialnej Grupy Przenajświętszej Krwi Chrystusa, od godziny 17.00 do 18.00.
  2. W pierwszy piątek adoracja od godziny 16.00. Spowiedź pierwszopiątkowa od 16.00 do 18.00. Nabożeństwo pierwszopiątkowe przed mszą o godzinie 18.00.
  3. Nabożeństwo pierwszosobotnie po mszy o godzinie 7.00.
  4. W przyszłą niedzielę po sumie adoracja Najświętszego Sakramentu.
  1. Przyszła niedziela przypada na dzień 6 stycznia, czyli na uroczystość Objawienia Pańskiego. W tradycji zwanej uroczystością Trzech Króli.
  2. Praktyką ubiegłego roku odbędzie się w naszym mieście Orszak Trzech Króli. Początek
    o godzinie 12.00 przed Ratuszem. Gorąco zachęcam rodziców i dziadków,  aby z dziećmi wzięli udział w tymże Orszaku.
  3. Za tydzień na mszy świętej dziecięcej, jasełka w wykonaniu dzieci z przedszkola
    w Płocku – Borowiczkach.
  4. Za tydzień po mszy świętej dziecięcej, kolejne spotkanie dla uczniów klas II i ich rodziców.
  5. W środę 2 stycznia rozpoczynamy wizytę duszpasterską. Plan wizyty na dni
    od 2 do 5 stycznia został podany w ogłoszeniach w II dzień Świąt. Plan ten znajduje się również na stronie internetowej naszej Parafii. Dziś podaję plan wizyty duszpasterskiej na dni od 7 do 12 stycznia.
  6. Modlitwa za rodziny.
  7. Na sumie: modlitwa za Synod.
  8. Wszystkim, którzy dziś czy też w tygodniu który rozpoczynamy, obchodzą czy też będą obchodzić imieniny, urodziny czy też inne uroczystości, składamy jak najserdeczniejsze życzenia.