„O, zaiste błogosławiona noc,

w której się łączy niebo z ziemią,

sprawy boskie ze sprawami ludzkimi.”

(z Orędzia Wielkanocnego)

Kochani Parafianie

oraz wszyscy Goście i Sympatycy naszej Parafii i naszego kościoła,

W roku 450 rocznicy narodzin dla nieba świętego Stanisława Kostki, patrona dzieci i młodzieży, będącego jednocześnie rokiem poświęconym Duchowi Świętemu, przeżywając po raz kolejny uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego życzę, by nasze serca radowały się zwycięstwem Jezusa Chrystusa nad śmiercią, piekłem i szatanem.

Niech ta Uroczystość pozwoli na nowo doświadczyć mocy Jego zmartwychwstania i napełni naszą Rodzinę Parafialną, Gości i Sympatyków naszej Parafii i kościoła wiarą, miłością i pokojem, dając siłę w pokonywaniu wszelkich trudności i pozwoli z ufnością patrzeć w przyszłość.

Zapewniam o duchowej łączności z wszystkimi w czasie śniadania wielkanocnego, które przeżywamy w gronie najbliższych, składając sobie życzenia świąteczne.

W intencji Parafian, Gości i Sympatyków Parafii i kościoła zostanie odprawiona msza święta rezurekcyjna.

Jeszcze raz błogosławionych Świąt Zmartwychwstania Pańskiego

Ksiądz Ryszard Paradowski