Wizytę duszpasterską zwaną kolędą rozpoczniemy w piątek 28 grudnia. Wizyta duszpasterska zwana kolędą to czas wspólnej modlitwy i błogosławieństwa mieszkań i domów. Czas naszych wspólnych, bezpośrednich spotkań i rozmów. Jeśli dzieci i młodzież będą w szkole, proszę o pozostawienie zeszytów od religii. Zwyczajem lat ubiegłych, na 10 minut przed rozpoczęciem wizyty duszpasterskiej, prosimy o pojazdy. Wcześniej Pan Marcin będzie roznosił: wodę święconą, kredę i kadzidło. Ofiary składane przy tej okazji Panu Marcinowi są jedną z form naszej wdzięczności za prace wykonywane przez niego w kościele i przy kościele. Plan kolędy do końca grudnia przedstawia się następująco:

 

Plan kolędy na dni: 28 – 29 grudnia 2018 r.:

 

Piątek  28 grudnia 2018 r.

Od godziny 8.30 Cekanowo ulica Mazowiecka – jeden z Księży.

Od godziny 8.30 Cekanowo wieś – dwóch Księży: jeden od numerów najniższych, drugi od ulicy Lazurowej.

Od godziny 15.30 Cekanowo ulice odchodzące od ulicy Stokrotki (oprócz Stokrotki) w stronę ulicy Królewskiej i ulica Płocka – jeden z Księży.

Od godziny 15.30 Cekanowo ulica Myśliwska, św. Huberta, św. Alberta – drugi z Księży.

Od godziny 15.30 Cekanowo ulica Północna i Ceglana – trzeci z Księży.

 

Sobota 29 grudnia 2018 r.

Od godziny 8.30 Bielino, oprócz ulicy Zakątek i Liściastej przylegających do Bielina, a należących do Borowiczek Pieniek – jeden Ksiądz.

Od godziny 8.30 Rydzyno - dwóch Księży.

Informacje dotyczące dalszej wizyty duszpasterskiej i zakończenia roku zostaną podane w II dzień Świąt.

 

 

Plan kolędy na dni: 2 – 5 stycznia 2019 r.:

 

Środa 2 stycznia 2019 r.

Od godziny 15.00 Parcele Górne ulica Lisia od numeru 22 – jeden z Księży.

Od godziny 15.00 Parcele Górne od parowy – drugi z Księży.

Od godziny 15.00 ulica Jastrzębia w stronę ulicy Parcele – trzeci z Księży.

 

Czwartek 3 stycznia 2019  r.

Od godziny 8.30 Mirosław i Stare Gulczewo wieś – jeden z Księży.

Od godziny 8.30 Piotrowo – drugi z Księży.

Od godziny 15.00 Gulczewo Działki w stronę Rogozina oraz Ogród Sadowniczy – trzeci z Księży.

 

Piątek 4 stycznia 2019 r.

Od godziny 15.00 ulica Mokra, Miedziana i Nowa – trzech Księży.

Sobota 5 stycznia 2019 r.

Od godziny 8.30 Nowe Gulczewo ulica Szlachecka numery parzyste od 2 do 32 i wszystkie odchodzące od tej części ulicy Szlacheckiej do ulicy Zagłoby (w następującym porządku: ulica Szlachecka 2, 4, 6, 8, ulica Wołodyjowskiego 1, 2, 3, 4, 5, 8, 9, 11, ulica Szlachecka 10, ulica Hetmańska 1, 5, 6, ulica Szlachecka od 16 do 32, ulica Bohuna 13, 14, 16 a, 16b, 18, 20, ulica Kmicica 13, 12, 11, 8, 7, 6, 5, 3, 1, 1a, 2, ulica Skrzetuskiego 10, 14, 16) – jeden z Księży.

Od godziny 8.30 Nowe Gulczewo ulica Szlachecka numery parzyste od 78 do 36 i wszystkie odchodzące od tej części ulicy Szlacheckiej do ulicy Zagłoby (w następującym porządku: ulica Szlachecka 78, Stepowa 11a, 11, 12, 7, Kmicica 58, 51, 56, 49, 54, 47, 45, 50, 43, 48, 41, 39, 44, 37, 40, 38, 31, 30, 29, 28, 27, 25, 24, 21, 22, 23, 19, 18, 16, 17, 14 i 15, ulica Szlachecka od 36 do 70) – drugi z Księży.

Od godziny 8.30 Nowe Gulczewo ulica Zagłoby od numeru 59 do 1 i od 54 do najniższych i wszystkie odchodzące od tej części ulicy Zagłoby do ulicy Rogozińskiej (w następującym porządku: ulica Zagłoby 54, 52, 59, 50, 57, 48, 51, 46, 47, ulica Rzędziana: 1, 2, 3, 5, 4, 8, ulica Basztowa 10, 8, 10a, 8a, 4a, 4, 2, 14, 12, ulica Zagłoby 41, 39, 42, 40, 38, 35, 33, 31, 36, 29, 27, 32, 30, 23, 21, 28, 19, 17, 15, 13, 16, 11, 9, 7, 5, 10,  Basztowa 44, Zagłoby 12, Basztowa 63, Zagłoby 4, 3, 1a, 1) – trzeci z Księży.

 

 

 

Plan kolędy na dni: 7 - 14 stycznia 2019 r.:

 

Poniedziałek 7 stycznia 2019 r.

Od godziny 8.30 Nowe Boryszewo od Budmatu ulica Boryszewska – jeden z Księży.

Od godziny 8.30 Nowe Boryszewo od Stróżewka do Budmatu – drugi z Księży.

Od godziny 8.30 Nowe Boryszewo od Pieczarkarni w stronę Nowego Gulczewa (na zakończenie osiedle domków jednorodzinnych przy szosie stronę Rogozina) – trzeci z Księży.

Wtorek 8 stycznia 2019 r.

Od godziny 16.00 ulica Łowicka i Kurpiowska – jeden z Księży.

Od godziny 15.00 ulica Białowieska i Łomżyńska od numerów najniższych – drugi z Księży.

Od godziny 15.00 ulica Białowieska, Łomżyńska – od numerów najwyższych i ulica Mazowiecka – trzeci z Księży.

Środa 9 stycznia 2019 r.

Od godziny 15.00 Parcele Górne ulica Jaskółcza, Zajęcza, Motylowa, Św. Huberta 18, 16, 25 i 14 oraz ulica Żywiczna – jeden z Księży.

Od godziny 15.00 Parcele Górne ulica Żurawia – drugi z Księży.

Od godziny 15.00 Parcele Górne ulica Św. Huberta 2, 4, 6, 7, 8, ulica Drozdowa i ulica Szpacza – trzeci z Księży.

Czwartek 10 stycznia 2019  r.

Od godziny 9.30 ulica Wierzbowa, Wilcza i Sarnia – jeden z Księży.

Od godziny 15.00 ulica Korczaka 18, 16, 14, 12, ulica Podlaska od numerów najniższych (jeden Ksiądz numery parzyste, drugi Ksiądz numery nieparzyste)  – dwóch Księży.

Piątek 11 stycznia 2019 r.

Od godziny 8.30 ulica Harcerska 100, Pocztowa od 2 do 14, Zarzeczna, Wójtowa, Flisacka i Korczaka numery nieparzyste od 27 do 1 – jeden z Księży.

Od godziny 8.30 ulica Pocztowa od 16 do 24, Powiśle, Podwale, Roztocze i Rybna – drugi z Księży.

Od godziny 15.00 ulica Małopolska od numerów najniższych – trzeci z Księży.

 

Sobota 12 stycznia 2019 r.

Od 8.30 Nowe Gulczewo ulica Chocimska 2, 2a, 4, 5, Szlachecka 93, 91, 87, 85, 83, Ketlinga 11, 13, Zagłoby 102, 91, 93 Rycerska 17, 13, 15, 11, Zagłoby 80a, 80, 78, 78a, 76, 74, 74a, 72, 70, 75, 73, 71, 69, Hajduczka 9 i 5, Zagłoby 65, 63, Senatorska 8, 2, 1, Stepowa 2, 4, 6 – jeden z Księży.

Od 8.30 Nowe Gulczewo ulica Szlachecka 130, Chocimska 6, 8, Szlachecka 128, 126, 120, 118, Ruciana 11, 11a, Szlachecka 112, 110, 110a, 108, 104, 102, 102a, 102b, 104a, 100, 98, Husarska 4, 2, 1, 3, Ukryta 2, 4, 6, 8, 7, Szlachecka 96, 94, 92, 88, 86, 86a, 86b, 84, Senatorska 12, 10, Kasztelańska 4, 6, 8, 10 – drugi z Księży.

Od 8.30 Nowe Gulczewo ulica Szlachecka 81, Ketlinga 7, 5, 3, 5a, 1, 3b, 3a, Ruciana 6, 8, 7, 5a, 5, 3, 6a, 4, 1, Oleńki 6, 7, 5, 2, 3, 1, Podbipięty 84, Szlachecka 73, 69, 67, 65, 63, 61, 59, Przesmyk 12, 15, 11, 9, 5, 4, 6, 12a, 10, 2 – trzeci z Księży.

 

Poniedziałek 14 stycznia 2019 r.

Od godziny 9.30 Borowiczki Pieńki ulica Międzylas, Głęboka, Kupiecka, ulica Piastowska od numeru 40 do 20 po obydwu stronach (łącznie z numerami nieparzystymi) i wszystkie ulice odchodzące od tej części ulicy Piastowskiej tj. ulica Boczna, Gajowa, Pszczela – jeden z Księży.

Od godziny 9.30 Borowiczki Pieńki ulica Piastowska od numerów najniższych po obydwu stronach do numeru 18, łącznie z ulica Łąkową – drugi z Księży.

Od ulicy 9.30 ulica Grabówka od 76 do 84, ulica Gmury od numerów najwyższych, ulica Zgodna i Korczaka od numeru 31 do 33 i od numeru 36 do 44 (oprócz ulicy Małopolskiej) – trzeci z Księży.

 

 

Plan kolędy na dni: 15 - 21 stycznia 2019 r.:

 

Wtorek 15 stycznia 2019 r.

Od godziny 11.00 ulica Raczkowizna, Borowiczki Pieńki ul. Słowiańska od Cukrowni, ulica Zakątek i ulica Liściasta – jeden z Księży.

Od godziny 16.00 dwóch Księży: ulica Urbanowo – jeden z Księży, ulica Odległa - drugi z Księży.

Środa 16 stycznia 2019 r.

Od godziny 14.00 ulica Basenowa, ulica Borowicka 10, 12, 13, 17, 19, 19a, Wiejska 42, 40, 38, ulica Zakole – jeden z Księży.

Od godziny 15.00 ulica Wiejska 5, 5a i 5b oraz ulica Srebrna – dwóch Księży.

Czwartek 17 stycznia 2019  r.

Od godziny 9.00 pozostała część Borowiczek Pieniek – dwóch Księży.

Od godziny 15.00  ulica Pocztowa 13, 11, 9 – jeden Ksiądz.

Piątek 18 stycznia 2019 r.

Od godziny 13.00 ulica Korczaka 32, 30, ulica Żuławska numery parzyste od najniższych – jeden z Księży.

Od godziny 13.00 ulica Korczaka 28, 22, ulica Żuławska numery nieparzyste od najniższych oraz ulica Mazurska – drugi z Księży.

Od godziny 15.00 ulica Lubuska, Bałtycka i Chełmińska – trzeci z Księży.

Sobota 19 stycznia 2019 r.

Od godziny 8.30 Nowe Gulczewo ulica Szlachecka od numeru 1 do 21 i wszystkie odchodzące od tej części ulicy Szlacheckiej: Szlachecka 1, 5, 7, 9, Czarnieckiego 29, 27, 32, 25, 28, 26, 15, 13, 24, 20, 14, 9, 12, 10, 5, 8, 1, 23, 6, 4, Podbipięty 3, Wiśniowieckiego 4a, 4, 8, 15, 18, 20, 24, 26, 17, 30, 32, 21, 34, 23, Podbipięty 18, 16, Czarnieckiego 19, Szlachecka 21, 19, 17, 11 – jeden Ksiądz.

Od godziny 8.30 Nowe Gulczewo ulica Szlachecka numery nieparzyste od 23 do 43 i wszystkie odchodzące od tej części ulicy Szlacheckiej (w następującym porządku: ulica Szlachecka 23, ulica Bohuna 11a, 12, 8, 11, 10, 9, 6, 7, Sobieskiego 4, Bohuna 4a, 4, 2, 3, 3a, 1, ulica Sobieskiego 26, 19, 22, 15a, 20, 18, 8, 9, 6, 7, 5, 3, ulica Podbipięty 23, 32, 21, 36, 27, 38, 40, 29, ulica Heleny 4, ulica Sobieskiego 2 i 1, ulica Szlachecka 29, 27, 25, 25a, 31, 33, 35, 27, ulica Heleny 1 i ulica Szlachecka 37, 41, 41a, 43, 43a) – drugi z Księży.

Od godziny 8.30 Nowe Gulczewo ulica Szlachecka numery nieparzyste od 57 do 47 i wszystkie odchodzące od tej części ulicy Szlacheckiej (w następującym porządku: ulica Szlachecka 49, 51, 55, 57, 57a, ulica Husarska 6, 8a, 8, 10, 12, 9, 13, 14, 16, 18, ulica Przesmyk 22, 19 i 25, 27, ulica Chmielowa 3, 5, 5a, 13, 19, 23, Sarmacka 18, 12, 16, 4, 2, Podbipięty 84, 74, 72, Senatorska 26, 24, 22, 20, 16, Zbrojowa 7, 9, 11, 15, Stepowa 20, 19, 16, Szlachecka 47, Stepowa 14, 52, 65, 63, 50, 61a, 61, Podbipięty 31a, Stepowa 57, 47, 64) – trzeci z Księży.

 

Poniedziałek 21 stycznia 2019 r.

Od godziny 15.30 Nowe Gulczewo ul. Stepowa 43, 39, 51, 36, 41, Podbipięty 52, 35, 47, 33, 31, 64, Kamienna 2, 4, 11, Stepowa 21, 18, 15, 28, 24, 25, 29, 26, 40, 55, 59 – trzech Księży.

 

 

 

Plan kolędy na dni: 22- 28 stycznia 2019 r.:

 

 

Wtorek 22 stycznia 2019 r.

Od godziny 13.00 ulica Harcerska od numeru 79 do 85, ulica Złota, Piaski i Młyńska – jeden z Księży.

Od godziny 15.00 ulica Harcerska od Cmentarza do Wiejskiej 12 - drugi z Księży.

Od godziny 16.00 ulica Borowicka 7, 7a i 7b – trzeci z Księży.

Środa 23 stycznia 2019 r.

Od godziny 15.00 ulica Skrajna – trzech Księży.

Czwartek 24 stycznia 2019 r.

Od godziny 14.00 ulica Borowicka 6, 2, 4, 5, 3, 3a i 1 – jeden z Księży.

Od godziny 15.00 ulica Harcerska 117, 119, 121, 123, 125 – drugi z Księży.

Od godziny 15.00 ulica Harcerska prawa strona do Korczaka i ulica Korczaka prawa strona do Szkoły – trzeci z Księży.

Piątek 25 stycznia 2019 r.

Od godziny 14.00 ulica Harcerska od WTZ (numery 91, 93, 95, 97, 105, 107, 109, 111, 115, 102 i 104), ulica Żelazna i Zapłotek – jeden z Księży.

Od godziny 15.00 Parcele Dolne ulica Podgórze 35, 36, 33, 31, 32, 29, 30, 27, 26, 21, 21a i 21b, 47, 46, 50, 18, 17, 16, 15, 14, 13, 11 – drugi z Księży.

Od godziny 15.00 Parcele Dolne ulica Liściasta i ul. Parcele od 3 do 7 – trzeci z Księży.

Sobota 26 stycznia 2019 r.

Od godziny 8.30 ulica Cedrowa i Botaniczna – jeden z Księży.

Od godziny 8.30 ulica Lipowa – drugi z Księży.

Od godziny 8.30 ulica Grabowa, Cisowa, Jesionowa 10 i Botaniczna 10 i 16 – trzeci z Księży.

Poniedziałek 28 stycznia 2019 r.

Od godziny 9.00 ulica Lokalna od Wyszogrodzkiej – jeden Ksiądz.

 

 

Plan kolędy na dni: 29 stycznia - 4 lutego 2019 r.:

 

 

Wtorek 29 stycznia 2019 r.

Od godziny 15.00 ulica Śliwowa, Orzechowa od Śliwowej do ulicy Morelowej, ulica Morelowa 6, 8, 10, 12 – dwóch Księży (jeden od ulicy Śliwowej, drugi od ulicy Morelowej).

Środa 30 stycznia 2019 r.

Od godziny 15.00 ulica Czereśniowa od numerów najniższych i ulica Jabłoni od numerów najwyższych – jeden z Księży.

Od godziny 15.00 ulica Wiśniowa od numerów najwyższych i ulica Orzechowa od numerów najniższych – drugi z Księży.

Czwartek 31 stycznia 2019 r.

Od godziny 15.00 ulica Prosta – dwóch Księży (jeden od numerów najniższych drugi od najwyższych).

Piątek 1 lutego 2019 r.

Od godziny 15.00 ulica Widna i Morelowa 2 – jeden Ksiądz.

Poniedziałek 4 lutego 2019 r.

Od godziny 12.00 ulica Ks. Skierkowskiego i Kaszubska – jeden z Księży.

Od godziny 15.00 ulica Łamana od Lokalnej do Skrajnej i Morelowa 16 – drugi z Księży.

 

 

Plan kolędy na dni: 6 - 11 lutego 2019 r.:

 

 

Środa 6 lutego 2019 r.

Od godziny 15.00 Sielska od numerów najniższych – dwóch Księży (jeden numery parzyste, drugi nieparzyste).

Czwartek 7 lutego 2019 r.

Od godziny 15.00 ulica Morelowa 32, ulica Chmielna 50, 48, 49, 44, 42, 40, 38, 36, 32, 30, 29, 29a, 29b, 29c, 29d, 29e, 23, 24, 28, 26 – jeden z Księży.

Od godziny 15.00 ulica Chmielna 1, 2, 3, 5, 8, ulica Poziomkowa 2, 11, 9, 5, 15, 17, 21, 12, 27, ulica Chmielna 9, 13, 15, 17, 20, 21 – drugi z Księży.

Piątek 8 lutego 2019 r.

Od godziny 15.00 ulica Kątowa od numerów najniższych do numeru 19 i ulica Łamana 4, 8, 5 i 7 – jeden z Księży.

Od godziny 15.00 ulica Kątowa od numeru 41 do 14 – drugi z Księży.

Sobota 9 lutego 2019 r.

Od godziny 9.00 ulica Kasztanowa od numerów najwyższych, ulica Pogodna, ulica Harcerska 13 – jeden z Księży.

Od godziny 9.00 ulica Leszczynowa od numerów najniższych i ulica Harcerska od cmentarza do kościoła, ulica Wiosenna od 2 do 9 i ulica Majowa – drugi z Księży.

Poniedziałek 11 lutego 2019 r.

Od godziny 15.00 ulica Morelowa 25, 23, 22, ulica Porzeczkowa od numerów najniższych – jeden z Księży.

Od godziny 15.00 ulica Brzoskwiniowa początek od ulicy Skrajnej – drugi z Księży.

Od godziny 13.00 ulica Kujawska, Śląska, Pomorska i Warmińska – trzeci z Księży.

 

 

Plan kolędy na dni: 13 - 14 lutego 2019 r.:

 

 

Środa 13 lutego 2019 r.

Od godziny 15.00 ulica Borowicka 76, 76a, 76b, 74, 75, 77, 70, 70a, 69, 68, 66, 67, 67a, 67b, 67c, 65, 62, 60, 59, 57, 61, 63 – jeden Ksiądz.

Czwartek 14 lutego 2019 r.

Od godziny 15.00 ulica Wiosenna - jeden z Księży od numerów najwyższych, drugi z Księży od ulicy Majowej.

 

 

Dodatkowe informacje