Najbliższe odbędą się w Krakowie w 2016 roku. To wielkie święto młodych z całego świata, którzy razem z papieżem spotykają się, aby chwalić Boga językami różnych narodów i dzielić się między sobą radością, której doświadczają. Przygotowaniami do tego spotkania w każdej parafii diecezji płockiej zajmuje się Parafialne Centrum Światowych Dni Młodzieży. Link do strony Parafialnego Centrum w naszej parafii: www.facebook.com/ŚDM-Imielnica-393976637438743/

Wszelkie pytania można także kierować na adres mailowy Parafialnego Centrum Światowych Dni Młodzieży: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

Strona ogólnopolska ŚDM: http://www.krakow2016.com

Strona Diecezjalnego Duszpasterstwa Młodzieży: http://www.ddmstudnia.pl

 

Diecezjalny Komitet Organizacyjny Światowych Dni Młodzieży informuje, że zapisy na wyjazd do Krakowa na Światowe Dni Młodzieży, w diecezji płockiej trwają do 31 marca 2016 r. Po tym terminie rejestracja będzie niemożliwa. Wszystkie osoby zainteresowane udziałem w Światowych Dniach Młodzieży w Krakowie prosimy o definitywne zgłaszanie się do końca marca br.

Ks. Rafał Grzelczyk

Przewodniczący Diecezjalnego

Komitetu Organizacyjnego ŚDM

Diecezji Płockiej

 

 

Dodatkowe informacje